Zadzwoń: +48 501 359 659

O nas

Architektura wnętrz

Założyłam MP STUDIO po ukończeniu Studiów Podyplomowych na kierunku Architektura Wnętrz w Instytucie Architektury i Planowania Przestrzennego Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej.

W 2006 roku rozpoczęłam projektowanie wnętrz z wielkiej pasji kreowania przestrzeni tak, aby inwestor mógł poczuć się posiadaczem naprawdę swojego miejsca na ziemi. Z troską o każdy szczegół przejmuję kontrolę nad stworzeniem ponadczasowego, wyjątkowego projektu. Współpraca ze mną pozwoli uniknąć pochopnych decyzji o które łatwo gdy nie korzysta się z fachowej pomocy projektanta wnętrz.

Jako doświadczony projektant staram się maksymalnie wykorzystać znajomość branży oraz potencjał jaki posiada w sobie wnętrze, by w efekcie końcowym otrzymać ergonomicznie zaplanowaną przestrzeń w której dobrze jest mieszkać i pracować. Uważam, że w kontakcie z klientem nie może zabraknąć profesjonalizmu i cierpliwości aby precyzyjnie ustalić założenia projektowe. Moje zaangażowanie w pracę oraz kreatywne myślenie pozwala na owocną współpracę, a w efekcie satysfakcję zarówno inwestora jak i projektanta. Projektowanie wnętrz to moja pasja, a moje projekty są oryginalne i spójne.

Zapraszam do współpracy!

Secured By miniOrange