Zadzwoń: +48 501 359 659

Blog

Projekty wnętrz Szczecin

Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Tworzymy projekty wnętrz wg Twoich założeń. Zapraszamy do naszego biura MPSTUDIO w Szczecinie. Projektowanie wnętrz to coś znacznie więcej niż dobranie koloru ścian i rozmieszczenie mebli. Wsłuchując się w oczekiwania klientów, zawsze staramy się dobrać rozwiązania, pozwalające na osiągnięcie zamierzonego efektu. Każdą przestrzeń można zaaranżować na tysiące różnych sposobów. Otworzenie kuchni na jadalnię i salon, stworzenie otwartej przestrzeni, wyeksponowanie salonu i miejsca do wypoczynku, zaprojektowanie przytulnej i ciepłej sypialni – wszystkim pomieszczeniom możliwe jest nadanie wyjątkowego stylu. Wykorzystaj beton, drewno, szkło, marmur, by mocno podkreślić charakter wnętrza.

Aranżacja i projektowanie wnętrz jest skomplikowanym, kilkuetapowym procesem. Podczas przygotowywania projektu skupiam uwagę na trzech obszarach: estetyce, funkcjonalności oraz oryginalności. Moje realizacje stanowią połączenie prostoty z unikalnymi dodatkami. Efektem prac jest stworzenie harmonijnej przestrzeni.

Projektowanie wnętrz

Oryginalne wnętrza nie są zarezerwowane tylko dla wybranych – teraz, za sprawą dobrego projektanta wnętrz, każdy z nas może zamieszkać w przestrzeni, która odpowiada jego indywidualnym potrzebom i gustom.

Samodzielna aranżacja i projektowanie wnętrz może sprawić dużo radości, ale jest również bardzo wymagającym zajęciem, ponieważ wymaga wyselekcjonowania odpowiednich materiałów, mebli, dekoracji i połączenia ich w jedną, przyjemną dla oka kompozycję.

Wystarczy tylko rzucić okiem na asortyment w sklepach, aby przekonać się, że jest w czym przebierać, a za dużym wyborem idzie także problem w realizacji wnętrza marzeń. Czy drewno, z którego wykonano podłogę będzie pasowało do mebli? Farba na ścianie nie będzie za ciemna? Dekoracje będą pasować do reszty?

Projektant wnętrz Szczecin

Projektant wnętrz Szczecin

Pracownia MPSTUDIO znajduje się w Szczecinie, powstała w 2006 roku i od tamtej pory wykonała projekty wnętrz nie tylko dla osób prywatnych, ale również dużych międzynarodowych firm. Jako architekt i projektant wnętrz specjalizuję się w projektowaniu przestrzeni prywatnych, między innymi domów, mieszkań, pokojów, a także jestem w stanie zaprojektować każdą dowolną przestrzeń. Realizując kolejne projekty, zawsze stoję przed podobnym wyzwaniem. Z jednej strony muszę wydobyć atuty pomieszczenia, a z drugiej wykorzystać różnorodne dodatki dekoracyjne, dbając przy tym o estetykę i zachowanie harmonii pomiędzy wszystkimi detalami.

Ponadczasowość to kolejna cecha, która wyróżnia moje projekty. Architekt wnętrz aranżując przestrzeń unika banalnych rozwiązań, dobierając tak elementy wystroju, aby harmonijne ze sobą współgrały i nadały niespotykanego charakteru projektowanemu wnętrzu.

.

Architekt wnętrz Szczecin

Aranżacja i projektowanie

Aranżacja i projektowanie wnętrz to kompleksowa usługa, która obejmuje przygotowanie projektu koncepcyjnego wnętrza, projektu wykonawczego, a także nadzór nad realizacją prac. Jako architekt wnętrz zajmuję się również realizacjami „pod klucz”, dlatego wtedy nie muszą się Państwo już zajmować niczym, aby uzyskać oczekiwany rezultat. Oddaję inwestorowi skończone i wysprzątane mieszkanie, gotowe do przeprowadzki.

W swoim zakresie usług MPSTUDIO posiada również usługi dodatkowe jakimi są:

  • „home staging”, czyli działania mające na celu podkreślenie wszystkich walorów estetycznych nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub do wynajmu
  • „konsultacje”, czyli pomoc w weryfikacji i ocenie projektów wnętrz

Secured By miniOrange