Zadzwoń: +48 501 359 659

Projekty wnętrz Szczecin

KUCHNIA projektowanie wnętrz

Samodzielne wykonanie projektu kuchni nie jest proste, a my swoim doświadczeniem pomożemy Ci w tym. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, że projektujemy pomieszczenie, w którym estetyka musi iść w parze z funkcjonalnością.

Oczywiście, ładny wygląd kuchni również ma znaczenie, ale liczy się przede wszystkim to, aby przebywanie i gotowanie w niej było prawdziwą przyjemnością. Rozmieszczenie każdego elementu musi być dobrze przemyślane, szczególnie jeśli nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią.

MP STUDIO Szczecin to doświadczeni architekci, który projektowaniem i aranżacją pomieszczeń oraz kuchni zajmują się od wielu lat. Uwzględniamy oczekiwania naszych Klientów, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem. Zaufaj naszemu doświadczeniu i ciesz się funkcjonalną, przestrzenną i piękną kuchnią przez wiele lat. Zapraszamy do współpracy.

ANEKS KUCHENNY architektura wnętrz

Aneks kuchenny to wydzielona część salonu w której przygotowujemy posiłki. Chcemy aby była to przestrzeń funkcjonalna i wygodna, a jednocześnie będąca sercem domu. Jest to jego wizytówka. W aneksie kuchennym często koncentruje się nasze życie.

Wiele aspektów projektu wymaga dokładnego przemyślenia,  jak chociażby użycie odpowiednich materiałów, które będą zarówno nadawały się do przestrzeni kuchennej, jak i będą mogły pojawić się w dalszej części pomieszczenia i sprawią, że projekt będzie spójny. Należy również zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie i wentylację – są to elementy projektu, które muszą zostać zaplanowane na samym początku.

Praca z projektantem wnętrz pomoże zaplanować to wnętrze optymalnie. Zapraszam do współpracy!

ŁAZIENKA projekty wnętrz

Twój dom zaczyna się od łazienki. To w łazience spędzasz poranki i wieczory. Każdy dzień zaczynasz od niej, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że to właśnie łazienka stała się niepisanym początkiem każdego domu lub mieszkania.

Dobrze wiemy, jak ważne jest, aby łazienka, niezależnie od metrażu – mała łazienka czy duży pokój kąpielowy, elegancka łazienka przy sypialni czy łazienka w bloku – była nie tylko ładna i komfortowa, ale także bezpieczna.

Chcesz zobaczyć, jak wybrane przez Ciebie materiały będą wyglądały w Twojej łazience? Zrób to z MP STUDIO – wykonamy dla Ciebie projekt i wizualizację każdej łazienki – Projekty wnętrz Szczecin.

SALON projektowanie wnętrz

Salon to wizytówka każdego domu. To tu zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu, przyjmujemy gości, oglądamy telewizję, odpoczywamy i urządzamy spotkania. To wnętrze pełniące funkcję reprezentacyjną.

Zaprojektuj z nami swoje piękne wnętrze! Nie masz pomysłu na swój salon? Skontaktuj się z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową przestrzeń.

SYPIALNIA architektura wnętrz

Sypialnia to to miejsce wyciszenia i odpoczynku, to przestrzeń, która powinna sprzyjać relaksowi i regeneracji sił. Zaprojektowanie tego wnętrza wydaje się być proste, a jednak jest proste tylko pozornie. Warto zadbać o wyciszenie pomieszczenia żeby zapewnić sobie maksymalny komfort snu oraz dostarczenie odpowiedniej ilości światła lub też zaciemnienie przestrzeni.

Przed rozpoczęciem projektowania warto przemyśleć co oprócz łóżka będzie w sypialni niezbędne: być może duża biblioteczka lub też zabudowa z telewizorem, a może biurko lub toaletka? Zazwyczaj projekt sypialni wiąże się również  z zaplanowaniem dużej szafy lub garderoby, która jest niezbędna w każdym domu.

Wieloletnie doświadczenie w pracy projektanta pozwala mi na stworzenie projektów sypialni które spełniają wszystkie potrzeby inwestora. Zapraszam do współpracy!

Secured By miniOrange